Gazela Biznesu 2020

Powiększ obrazGazele Biznesu 2020

Spółka Wodociągi i Kanalizacja już po raz piętnasty została uhonorowana nagrodą Gazela Biznesu za 2020 rok w ramach XXI edycji.
Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. To znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Aby otrzymać tytuł Gazeli Biznesu przedsiębiorstwo musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. W tej edycji o ten zaszczytny tytuł mogła się  ubiegać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 roku  oraz której przychody w tym okresie  mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych,  nieprzerwanie wzrastały, nie odnotowując straty.

Badanie Spółki WiK wykazało, że spełnia wszystkie wymogi i przede wszystkim stale się rozwija. Stosowne wskaźniki ekonomiczne rosą, a poza tym działania Spółki charakteryzują się uczciwością rynkową. Obecność Spółki WiK w rankingu oznacza, że Spółka należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

 

Gazela Biznesu 2020